Vodič kroz Užice
Stari grad (Užički grad)
Užice
Srednjovekovna tvrđava iznad kanjona Đetinje, sa kulama i pogledom koji je vekovima čuvao put kroz klisuru.
Kako stići javnim prevozom
Najbliža stajališta
Isplaniraj rutu do „Stari grad (Užički grad)“
Iz tvoje lokacije ili sa unete adrese — ruta se iscrtava na 3D mapi gore.
Učitavam planer…

Najčešća pitanja
Kako da stignem do znamenitosti Stari grad (Užički grad) gradskim prevozom?
Najbliža stajališta su Zlatiborski put. Otvori bilo koje da vidiš linije koje tu staju, ili iskoristi Planer putovanja za rutu od tvoje lokacije do znamenitosti Stari grad (Užički grad).
Koje je najbliže stajalište do znamenitosti Stari grad (Užički grad)?
Zlatiborski put (šifra 30240), oko 270 m od znamenitosti Stari grad (Užički grad). Na stranici stajališta vidiš sve linije koje tu staju i procenu dolazaka.
Gde se nalazi Stari grad (Užički grad)?
Stari grad (Užički grad) se nalazi u Užicu. Tačnu lokaciju i 3D prikaz vidiš na vrhu ove stranice.
Kako do znamenitosti Stari grad (Užički grad) iz drugog dela grada?
Otvori Planer putovanja, unesi polazište (adresa ili stajalište) i Stari grad (Užički grad) kao odredište — dobijaš najbolje rute sa linijama, presedanjima i vremenima polaska po redu vožnje.
Ostale znamenitosti
Fotografije: Wikimedia Commons (slobodne/licencirane) · 3D prikaz: MapLibre + OpenStreetMap.